logo
Legimus intellegam ea est, tamquam appellantur nec ei. Dicant perfecto deserunt quo id, ea etiam impetus pri. Mel ne vidit laboramus definiebas, quo esse aeterno

WAŻNE INFORMACJE OBÓZ HARCERSKI 2020

INFORMACJE OGÓLNE

  • Termin obozu 18-27 lipca 2020
    Data zmieniła się o dwa dni z uwagi na zakaz spotykania się różnych grup na bazie. Musieliśmy dostosować się do turnusu. Jeśli jest to duży problem dla kogoś proszę o informację o rezygnacji z uczestnictwa.
  • Płatność 750 zł na konto 68 1240 5400 1111 0010 6765 2490 (PEKAO) tytuł wpłaty: „DSCZ Obóz Szklana Huta 2020 Bór + imię_i_nazwisko_dziecka”
  • Miejsce i zakwaterowanie HBO „Róża wiatrów” w Szklanej Hucie
    Niestety miejsce obozu uległo zmianie z uwagi na odmowę Chorągwi Gdańskiej ws. uruchomienia HBO Olpuch. Baza znajduje się między Władysławowem a Łebą (najbliższa miejscowość Dąbki) 3 km od morza.

 

  • Dojazd oraz powrót na i z obozu zapewniają rodzice (opiekunowie prawni). Stworzę dostępną dla Państwa listę kto mógłby wziąć ze sobą dodatkowe osoby. Proszę o wzajemną pomoc i oferowanie transportu innym rodzicom harcerzy.

DOKUMENTY

w dniu wyjazdu (18 lipca)

SPOTKANIE DLA RODZICÓW

W piątek na stronie zostanie umieszczona cena za wyjazd (na razie waha się w granicach 700-800 zł). Do tego czasu proszę o zapoznanie dokumentami powyżej. W sobotę 4 lipca będę pełnił dyżur przy świetlicy (harcówce) w Jankowie w godzinach 10-11. Będę miał przy sobie komplet dokumentów do podpisania i uzupełnienia. W tym czasie rodzice/opiekunowie prawni są zobowiązani przyjść i podpisać dokumenty, jeśli chcą, aby ich dziecko pojechało na obóz. W przypadku braku możliwości pojawienia się w tych godzinach proszę o osobisty kontakt. Jest to ostateczny termin wypełnienia dokumentów.

Na kartach powinny znaleźć się podpisy obojga rodziców/opiekunów prawnych. W przypadku braku któregoś z podpisów, drugi rodzic bez upoważnienia tego pierwszego nie będzie mógł decydować o opiece medycznej w razie pobytu w szpitalu ani odebrać własnego dziecka z terenu obozu.

Jeśli z terenu podobozu dziecko będzie zabierane przez innego rodzica, dziadka, babcię, taka osoba musi przedstawić pisemne upoważnienie podpisane przez jednego z rodziców, który podpisał kartę kwalifikacyjną.

Zuzanna Kwiatkowska
No Comments

Post a Comment

Harcerski rozkład jazdy: czerwiec Previous Post
Rajd Rodło 2020 Next Post