logo
Legimus intellegam ea est, tamquam appellantur nec ei. Dicant perfecto deserunt quo id, ea etiam impetus pri. Mel ne vidit laboramus definiebas, quo esse aeterno

Nowe zadanie 1-05-2020

Drogi druhu doga druhno!

Zbliża się Święto Flagi Państwowej i Święto Konstytucji Trzeciego Maja. To bardzo ważne wydarzenia w historii Polski. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Ciebie kilka propozycji, które możesz zrobić w domu. Zachęcamy do wykonania tych rzeczy wspólnie z rodzeństwem i rodzicami.

  1. Wywieszenie Flagi Państwowej – nie zapomnij, że to wyraz naszego zewnętrznego patriotyzmu. Pokaż innym, że jesteś Polakiem i wywieś flagę w te ważne dni.
  2. Przygotowanie kotylionu – poniżej umieszczam linki do filmików instruktarzowych jak krok po kroku przygotować kotylion:

Link do kotylionu z papieru: >>TUTAJ<<
Link do kotyliony z bawełny: >>TUTAJ<<

  1. Wyślij swoje zdjęcie w mundurze z samodzielnie zrobioną flagą lub kotylionem na adres mateusz.pogorzelski@zhp.net.pl
  2. Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś/aś wyślij zdęcie swoich kart prób na sprawności, zdjęcie wykonanej czeklisty i przygotowany komiks (ostatnie zadanie międzyzbiórkowe)
  3. Sprawdź wymagania na sprawność Młody obywatel/młoda obywatelka. Jeśli jeszcze nie masz tej sprawności koniecznie zacznij ją zdobywać już dziś

Sprawność Młody obywatel/Młoda obywatelka*
Sprawność Obywatel/Obywatelka**

Mam nadzieję, że spędzicie ten majowy weekend wspólnie z rodziną. Do zobaczenia we wtorek na kolejnej zbiórce on-line!

Czuwaj!

Zuzanna Kwiatkowska
No Comments

Post a Comment

91 GDH "Źródło" Previous Post
Ważna informacja dotycząca HAL 2020 Next Post