logo
Legimus intellegam ea est, tamquam appellantur nec ei. Dicant perfecto deserunt quo id, ea etiam impetus pri. Mel ne vidit laboramus definiebas, quo esse aeterno

HAL 2020 OLPUCH – ZGŁOSZENIA

#harcerskielato

Drogi Rodzicu!
Wiemy, że wszędzie panuje wirus i jesteśmy świadomi, że nieprędko odzyskamy swobodę korzystania ze świeżego powietrza w pełni. Bezpieczeństwo stawiamy na pierwszym miejscu – nie ma dla nas nic cenniejszego niż dobro Twojego dziecka Jednak może okazać się, że epidemia odpuści nam szybciej, niż wszyscy się tego spodziewamy, dlatego wciąż kontynuujemy przygotowania do letniego obozu harcerskiego oraz kolonii zuchowej. Oczywiście mamy na uwadze, ze mogą się one nie odbyć i że będzie trzeba wszystko odwołać, jednakże stworzenie obozu to wielotygodniowa praca – wolimy ją wykonać i ewentualnie jej nie wykorzystać, niż wziąć się za nią zbyt późno i zaprzepaścić szansę na wspólny wyjazd. Mamy nadzieję, że rozumiecie W razie pytań prosimy wysyłać wiadomości na nasz fanpage lub mail: angelika.kalbarczyk@zhp.net.pl oraz kontaktować się z drużynowymi.

Podajemy harmonogram wpłat z podziałem na poszczególne raty. Pierwsza rata jest jednoznaczna z potwierdzeniem chęci wyjazdu (przy sprzyjających ku temu warunkach). Przypominamy, że wyjazd planowany jest w terminie:
– kolonia zuchowa: 10 – 19 lipca
obóz harcerski: 10 – 24 lipca
na Harcerska Stanica Obozowa w Olpuchu Hufca ZHP Gdańsk-Śródmieście

Wpłat prosimy dokonywać na rachunek:
68 1240 5400 1111 0010 6765 2490 (PEKAO)
(numer do skopiowania znajduje się w komentarzu)

Tytułując przelew w zależności od tego, czy dziecko jedzie na obóz czy na kolonię:
– kolonia zuchowa:
„DSCZ kolonia w Olpuchu + rata I/II/III + imię i nazwisko dziecka”
– obóz harcerski:
„DSCZ obóz w Olpuchu + rata I/II/III + imię i nazwisko dziecka”

Przypominamy, że aby uzyskać fakturę za wypoczynek, należy zgłosić ten fakt skarbnikowi hufca – Julii Stencel, mail: skarbnik@gdansk.zhp.pl. Faktury wystawiamy za każdą wpłatę osobno, tylko do 90 (!) dni od jej uiszczenia.

W razie problemów z opłaceniem pierwszej raty proszę kontaktować się z drużynowym: pwd. Mateusz Pogorzelski.

grafika: Angelika Kalbarczyk

Zuzanna Kwiatkowska
No Comments

Post a Comment

Zbiórki on-line Previous Post
Przekaż nam 1% twojego podatku Next Post